Akce, Novinka, Oznámení, Stalo se ...

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/obec-chrastice.cz/httpdocs/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Oznámení

Oznámení o zahájení společného územního a stavebního řízení a pozvánka k ústnímu jednání je k dispozici zde. Situační výkres k víceúčelovému hřišti je možné zobrazit zde.

Zápis dětí do 1. třídy ZŠ Chraštice

Informace o zápisu dětí do 1. třídy ZŠ Chraštice pro školní rok 2019/2020 je k dispozici zde.

Informace o konání řádného zasedání

Informace o konání řádného zasedání Zastupitelstva obce Chraštice včetně programu je k dispozici zde.

Obecní brigáda

Informace o obecní brigádě a odvozu dřevin na Skálu je možné zobrazit zde.

Zpravodaj březen 2019

Zpravodaj za březen 2019 je možné zobrazit zde.

Ustanovení opatrovníka

Usnesení o ustanovení opatrovníka v řízení o žádosti o změnu územního rozhodnutí na stavbu D4 Milín - Lety je k dispozici zde.

Informace o konání řádného zasedání

Informace o konání řádného zasedání zastupitelstva obce Chraštice včetně programu zasedání je k dispozici zde.

Upozornění - uzavření pošty

Dne 22. 1. 2019 bude z provozních důvodů uzavřena Česká pošta, pobočka Chraštice.

Veřejná vyhláška

Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - Stanovení přechodné úpravy provozu obecnými schématy na silnicích I. třídy pro rok 2019 je k dispozici zde.