Oznámení

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/obec-chrastice.cz/httpdocs/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.
Oznámení

Ustanovení opatrovníka

Usnesení o ustanovení opatrovníka v řízení o žádosti o změnu územního rozhodnutí na stavbu D4 Milín - Lety je k dispozici zde.

Informace o konání řádného zasedání

Informace o konání řádného zasedání zastupitelstva obce Chraštice včetně programu zasedání je k dispozici zde.

Upozornění - uzavření pošty

Dne 22. 1. 2019 bude z provozních důvodů uzavřena Česká pošta, pobočka Chraštice.

Informace o konání řádného zasedání

Veřejná vyhláška

Veřejná vyhláška - Opatření obecné povahy - Stanovení přechodné úpravy provozu obecnými schématy na silnicích I. třídy pro rok 2019 je k dispozici zde.

Česká pošta - otevírací doba 31. 12. 2018

Informace o změně otevírací doby České pošty, pobočky Chraštice, která se uskuteční dne 31. 12. 2018, je dostupná zde.

Zápis ze zasedání ZO č. 11/2018

Zápis ze zasedání včetně usnesení zastupitelstva č. 11/2018 ze dne 26. 11. 2018 je dostupné zde.

Pozvánka na zasedání zastupitelstva

Pozvánka na první řádné zasedání Zastupitelstva obce Chraštice včetně programu zasedání je dostupná zde.

Zastupitelstvo obce Chraštice

100 LET VZNIKU ČSR