Oznámení

Oznámení o zahájení společného územního a stavebního řízení a pozvánka k ústnímu jednání je k dispozici zde. Situační výkres k víceúčelovému hřišti je možné zobrazit zde.

Zápis ze zasedání ZO č. 4/2019

Zápis ze zasedání Zastupitelstva obce Chraštice včetně usnesení č. 4/2019 ze dne 18. 3. 2019 je k dispozici zde.

Zápis dětí do 1. třídy ZŠ Chraštice

Informace o zápisu dětí do 1. třídy ZŠ Chraštice pro školní rok 2019/2020 je k dispozici zde.

Oznámení

Oznámení o zahájení společného územního a stavebního řízení a pozvání k ústnímu jednání je k dispozici zde.

Informace o konání řádného zasedání

Informace o konání řádného zasedání Zastupitelstva obce Chraštice včetně programu je k dispozici zde.

Obecní brigáda

Informace o obecní brigádě a odvozu dřevin na Skálu je možné zobrazit zde.

Zpravodaj březen 2019

Zpravodaj za březen 2019 je možné zobrazit zde.

Ustanovení opatrovníka

Usnesení o ustanovení opatrovníka v řízení o žádosti o změnu územního rozhodnutí na stavbu D4 Milín - Lety je k dispozici zde.

Zápis ze zasedání ZO č. 2/2019

Zápis ze zasedání zastupitelstva obce Chraštice č. 2/2019 ze dne 18. 2. 2019 včetně usnesení je k dispozici zde.

Informace o konání řádného zasedání

Informace o konání řádného zasedání zastupitelstva obce Chraštice včetně programu zasedání je k dispozici zde.